Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.
X Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim.
25.02.2016 r.

W dniu 25 lutego 2016 r. w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego. Do turnieju zgłosiło się osiem zespołów. Zespoły podzielono na dwie grupy A i B. Nasi uczniowie trafili do grupy B. W tej grupie znalazły się zespoły z: ZSP Grodzisk Wlkp., ZSP Swarzędz, LO Grodzisk Wlkp. II.
Pierwszy mecz nasi uczniowie zagrali z zespołem ZSP Grodzisk Wlkp. zwyciężając 5:3. Drugi mecz zagraliśmy z gospodarzami LO w Grodzisku Wlkp. Prowadziliśmy 2:0 aby w końcówce meczu grając w trzech (kary minutowe dla zawodnika i bramkarza) zawodników zremisować 2:2.
Ostatni mecz o wyjście z grupy rozegraliśmy ze szkołą ze Swarzędza. Rozpoczęliśmy fatalnie. W pierwszych minutach straciliśmy dwie bramki. Być może długa przerwa pomiędzy meczami wybiła naszych zawodników z rytmu. (Był to ostatni mecz w grupach). Mimo sytuacji strzeleckich nie potrafiliśmy umieścić piłki w siatce. Mecz przegraliśmy 4:0. W tym momencie wszystkie zespoły w grupie miały po 4 punkty i o kolejności zajętych miejsc decydowała różnica strzelonych bramek do straconych. Pierwsze miejsce w grupie zajął zespół ZSP Swarzędz. Drugie miejsce zespół ZSP Grodzisk Wlkp. Myśmy zajęli trzecie miejsce w grupie. Tylko dwa pierwsze zespoły zagrały w półfinałach. Dla nas turniej się już zakończył.
ZSP Swarzędz – ZSP Grodzisk Wlkp. 6:4
Na pocieszenie zostało to, że w finale zagrały zespoły z naszej grupy. Co można wnioskować, że była to najsilniejsza grupa.
Pochwała należy się nauczycielom wychowania fizycznego z Grodziska Wlkp. za sprawne i bardzo dobre przeprowadzenie turnieju (zresztą już po raz kolejny). Szczególne podziękowania dla Marcina Lutomskiego.
W zespole ZSP Nietążkowo zagrali: Popiela Roland, Utrata Tobiasz, Spławski Szymon, Lorenc Artur, Dworczak Łukasz, Bolewicz Denis, Żurawski Jakub, Grabowski Adrian, Bieniek Paweł, Chwat Patryk.

Opiekun grupy – Jarosław Pietrowski

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej